Staňte se tipařem

nákup, prodej, pronájem

Všichni denně dáváme a také rádi přijímáme dobrá doporučení na kvalitní restaurace, šikovného kadeřníka, oblíbený autoservis, zkušeného zubaře nebo starostlivého doktora. Napadlo Vás někdy na tom vydělávat?

Jak na to?

V případě, že Vy osobně nebo Váš známý/á prodává, pronajímá nebo poptává byt, dům, chatu, pozemek nebo jinou nemovitost máte v rukou příležitost. Stejně tak v případě, že někdo z Vašeho okolí plánuje zažádat o hypotéku nebo uzavřít nový finanční produkt (pojištění, penzijní připojištění apod.). Nepotřebujete živnostenský list ani licenci. Můžete tak získat zajímavý příjem navíc /bez vstupních poplatků, bez limitů/. Vy dáte jen TIP, o ostatní se postarají naši makléři.

Sousedka se stěhuje, prodává byt za 2 000 000 Kč a Vy nám dáte na tento prodej tip. Prodej úspěšně uskutečníme a Vám zasíláme na účet provizi 7.000 – 10.000 Kč.

Přijde Vám tipařský systém zajímavý a chcete se dozvědět více? Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Do 24 hodin vám přijdou na Vámi uvedený email přístupy do systému administrace, kde si vše můžete nezávazně prohlédnout. Váš účet můžete kdykoli jednoduše zrušit v administraci.